REZERWACJE & PYTANIA: +48 514 746 106

Oferta

Poznaj naszą ofertę

Restauracja "Paragraf" to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na kulinarnej mapie Radomia. Od wielu pokoleń kojarzy się on w unikalnym smakiem "placka po węgiersku", stanowiąc jednocześnie gwarant doskonałej kuchni, tej polskiej jak i tej pochodzącej z różnych stron świata.

Paragraf to miejsce, gdzie zjesz wyśmienite śniadanie, królewski obiad i romantyczną kolację. Każda pozycja z "menu" jest dostępna w cenie przystępnej dla każdego przeciętnego mieszkańca Radomia. Najistotniejsze jest jednak to, że wszystkie potrawy są świeże. Zespół kucharzy dba o to, by były przygotowywane codziennie.

Paragraf organizuje także imprezy okolicznościowe (do 80 osób), w szczególności takie jak przyjęcia komunijne czy rocznicowe, chrzciny a nawet wesela. W każdym przypadku istnieje możliwość skomponowania indywidualnego "menu", opartego o potrawy przygotowywane na co dzień w restauracji, jak i o własne upodobania. W zależności od wielkości imprezy istnieje możliwość uzyskania rabatu, nawet do 15 % wartości całego zamówienia.

Paragraf wykonuje także usługi cateringowe zarówno na terenie Radomia jak i w jego okolicach. Warto zaznaczyć, że nasi kucharze wykonywali catering jednocześnie nawet dla ponad tysiąca osób. Usługi cateringowe świadczone przez naszą restaurację obejmują zarówno stałą współpracę jak i okazjonalną (studniówki, wigilie). Naszymi Klientami było m. in. Muzeum Wsi Radomskiej, Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Radomiu, Urząd Miejski w Radomiu. W restauracji można organizować także szkolenia.

Trzon zespołu pracowników tworzą osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje, potwierdzone udziałem w licznych szkoleniach. Nad jego pracami czuwa absolwent wielu specjalistycznych kursów kucharskich m. in. prowadzonych we Francji, mistrz kucharski - Tomasz Szczepański.

Ponadto ogromnym atutem "Paragrafu" jest także jego położenie w samym sercu Radomia, niespełna 50 metrów od miejskiego deptaka i najbardziej charakterystycznego miejsca w mieście czyli fontann.

Zapraszamy!!!